Licensed to University School of Nashville
                                        HY-TEK's Meet Manager 5/7/2015 09:54 AM
                           Track 2015 #4 - 5/2/2015                            
                                     JPII                                      
                                    Results                                    
 
Girls 3-5 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Campbell, Audrey             Ensworth                          15.39   1  10   
  2 Hendon, Riley                University Schoo                  15.95   2   8   
  3 Marsh, Kerra                 White House Blaz                  16.29   1   6   
  4 Stroud, Brooklyn             Eakin                  16.62      17.50   1   5   
  5 Angell-Tucker, Madilynn      White House Blaz                  17.53   1   4   
  6 Sales, Katherine             Ensworth                          18.87   2   3   
 
Girls 3-5 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Murphy, Faith                Unattached                        31.31   1  10   
  2 Buisson, Annie               Unattached                        34.78   1   8   
  3 Campbell, Audrey             Ensworth                          34.93   1   6   
  4 Andrews, Mia                 Unattached             38.63      35.12   2   5   
  5 Hunt, Virginia               Unattached                        35.22   1   4   
  6 Marsh, Kerra                 White House Blaz                  35.62   1   3   
  7 Stroud, Brooklyn             Eakin                  37.77      37.06   2   2   
  8 Linley, Annie                Ensworth                          37.44   2   1   
  9 Todd, Anne Louis             Ensworth                          38.60   2 
 10 Michelson, Anna              Unattached                        40.67   2 
 
Girls 3-5 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hendon, Riley                University Schoo                1:18.95   10   
  2 Todd, Anne Louis             Ensworth                        1:30.00    8   
 
Girls 3-5 800 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Murphy, Faith                Unattached                      2:58.00   10   
  2 Rowe, Sophia                 Unattached                      3:16.97    8   
  3 Michelson, Anna              Unattached                      3:28.26    6   
  4 Angell-Tucker, Madilynn      White House Blaz                3:32.20    5   
 
Girls 3-5 1600 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Buisson, Annie               Unattached                      6:23.00   10   
  2 Andrews, Mia                 Unattached           7:00.00    6:52.00    8   
  3 Pautienus, Cari              Scales                          6:53.00    6   
  4 Rowe, Sophia                 Unattached                      7:00.00    5   
  5 Hunt, Virginia               Unattached                      7:09.00    4   
  6 Linley, Annie                Ensworth                        7:37.00    3   
  7 Sales, Katherine             Ensworth                        8:18.00    2   
 
Boys 3-5 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Scretchen, Cannon            University Schoo                  15.25   1  10   
  2 Johnson, Tripp               Ensworth                          15.42   1   8   
  3 Rowe, Sam                    Unattached                        15.61   1   6   
  4 Andrews, Lucas               Unattached                        15.82   1   5   
  5 Reuthe, Camden               White House Blaz                  16.52   1   4   
  6 Kennedy, Owen                Scales                            16.82   2   3   
  7 Hebert, Griffin              JT Moore                          17.50   1   2   
  8 Rollins, Phillip             Ensworth                          17.69   2   1   
  9 Brown, Jacob                 White House Blaz                  18.28   2 
 
Boys 3-5 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Scretchen, Cannon            University Schoo                  31.82   1  10   
  2 Thompson, Cameron            University Schoo                  31.99   1   8   
  3 Andrews, Lucas               Unattached                        33.31   1   6   
  4 Rowe, Sam                    Unattached                        34.13   2   5   
  5 Kennedy, Owen                Scales                            34.96   1   4   
  6 Recchia, Luca                Ensworth                          37.09   2   3   
  7 Haney, Hunter                Ensworth                          42.62   2   2   
 
Boys 3-5 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Tripp               Ensworth                        1:24.82   10   
  2 Rollins, Phillip             Ensworth                        1:33.00    7   
  2 Houston, Hill                Scales                          1:33.00    7   
  4 Haney, Hunter                Ensworth                        1:35.05    5   
 
Boys 3-5 800 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Michelson, Simeon            Unattached                      2:29.27   10   
  2 Henson, Connor               Unattached                      2:30.29    8   
  3 Gibbs, Jack                  Unattached                      2:48.79    6   
  4 Brown, Baden                 Unattached                      2:50.11    5   
  5 Corriea, Robert              Unattached                      2:52.77    4   
  6 Recchia, Luca                Ensworth                        3:10.47    3   
  7 James, Eb                    Ensworth                        3:12.16    2   
  8 Hebert, Griffin              JT Moore                        3:28.27    1   
  9 Brown, Jacob                 White House Blaz                3:31.70  
 
Boys 3-5 1600 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Henson, Connor               Unattached                      5:30.00   10   
  2 Gibbs, Jack                  Unattached                      5:56.00    8   
  3 Brown, Baden                 Unattached                      5:56.10    6   
  4 Corriea, Robert              Unattached                      6:01.00    5   
  5 Reuthe, Camden               White House Blaz                6:11.00    4   
  6 James, Eb                    Ensworth                        6:24.00    3   
  7 Thompson, Cameron            University Schoo                7:07.00    2   
  8 Pautienus, Bobby             Scales                          7:14.00    1